Erkeklerin Göğsü Nasıl Küçülür

Görsel Anlatımlı Videolar

Erkeklerin göğsü birçok nedenden dolayı büyüyebilir. Bunlar konumuz değil. Tabi ki tedavisi de mümkün olan bir rahatsızlık bu. İlk başta söylemeliyim ki tedavi yalnızca ameliyattır.

Bazı reklamlar da bu işin ilaçla kremle v.s bitki özleriyle falan tedavi edileceği geçse de, tamamen bu işler boştur. Bu işin tedavisi yalnızca ameliyattır. Ameliyat dediğime de bakmayın lütfen, oldukça kısa tehlikesiz ve basit bir işlemdir. Bir yan etkisi bir sorun olacak komplikasyonu v.s içermez. Estetik cerrahların yani bizlerin sıklıkla yaptığı bir ameliyattır. 

Bunun dışında hormon ilaçlar var mesela memeyi küçülteceğini idda eden bunlara da itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü orada bir yağ ile yağ dokusu mevcut hatta fazla deri. Bunu cerrahi olarak küçültmek gereklidir. İlaçlarla o bölge de nasıl bir incelme sağlanacak bizim de pek anlamadığımız bir iş. 

Bu yüzden bu karmaşık işlerin sonu yoktur. Ameliyat dışı yöntemlerin kesinlikle tedavi edici özelliği olmayıp, geçici bir küçültme sağlasa da ileriye dönük kalıcı bir yöntem olamaz. Erkeklerinde göğüs küçültmenin tek tedavisi Jinekomasti ameliyatlarıdır.

Bu Sayfa 3.402 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , , , , , ,

1 comment:

Erkeklerde Gögüs küçültmek | Göğüs (Meme) Estetiği Ameliyatı Fiyatları & Op Dr Ali Mezdeği26 Ekim 2015 at 17:00Reply

[…] Göğüs sorunları sadece kadınlar için geçerli olan bir durum değil. Erkekler için de göğüste sorunlar yaşanabilir. Bazı erkeklerde bazı nedenlerden dolayı meme büyümesi olabilir. Bununla ilgili kısa bilgi vermeye çalışacağım. […]