jinekomasti Ameliyatsız Çözüm

//jinekomasti Ameliyatsız Çözüm

[dt_divider style=”wide”/]Görsel Anlatımlı Videolar

Jinekomasti sorunu olan erkeklerin topluca ilk başta bir sorduğu soru ameliyat olmadan jinekomasti yani erkeklerin meme büyümesinin giderilip giderilmediği dir. 

Bu sorunun cevabını uzatmadan vermek isterim ki ameliyat olmadan jinekomasti sorunu tedavi edilemez. kalıcı ve kesin çözüm mutlaka ameliyattır. Bu yüzden piyasada satılan ilaçlar hormon dengeleyiciler gibi ameliyat çözümlerden fayda yerine zarar göreceğinizi söyleyebilirim. Eğer böyle bir tedavi şekli olsa idi, kimse ameliyat olmazdı bizde böyle ameliyatlar yapmazdık. 

Her meme büyümesi olan erkekte hep öyle kalacak veya mutlaka ameliyat olacak diye de bir durum yoktur. Ameliyat olmadan önce bazı ilaçlar tedaviler görüyorsa mutlaka onların sonuçlanmasını beklemelidir. Çünkü bu ilaçların kullanımının kesilmesi ile, bu sorun kendiliğinden düzelecektir. 

Ayrıca hormon tedavisi ve buna benzer kanser gibi ağır tedavilerde meme büyümesini tetikleyebilir. Bu yüzden de bu gibi sorunları olan erkeklerde bu sorunlarının giderildikten sonra 1 sene beklemesini tavsiye ediyoruz. Zaten muayene bulgularında o bölgede biz süte dokusu veya bir yağlanma var sa ve bu inatçı yağlar çıkmayan cinsten ise, bu tedavi yapılmalıdır. Bunun kararını da zaten biz veya tedavi gördüğünüz doktorlar size rahatlıkla söyleyecektir. 

Bunun dışında jinekomati sorununu çözen bir ilaç bir bitkisel ürün gibi hiçbir madde jinekomastiyi kalıcı olarak tedavi etmeyecektir. Jinekomasti sorununun tek çözümü ameliyattır. Bu yüzden kendinizi riske atmadan bu ameliyatı olup kalıcı çözüm elde etmenizi tavsiye ederiz.

By |2017-07-04T17:48:40+00:00Mart 10th, 2013|Jinekomasti|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment