Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Vaser liposuction ile jinekomasti

Vaser liposuction ile jinekomasti

Vaser liposuction günümüzde yeni bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Cihazı ve maliyetleri biraz pahalı olmasına rağmen oldukça başarılı bir işlem. Yağ alma ameliyatı için şuan için bundan daha başarılı bir yöntem yok.

Tabi ki biz bunun jinekomasti ameliyatlarında da kullanıyoruz. Vaserin en büyük espirisi yağ dokusunu seçmesidir. Yabi ultrasonik dalgalar göndererek yağ dokusunu çözmesi, ve bunu yaparken de damarlara ve sinirlere zarar vermemesidir. Bu nedenle ameliyat sonrası meme bölgesinde oluşan şişlik ve morlukla daha hızlı iyileşir. Bu da ameliyat sonrasında hasta konforu için oldukça önemlidir. 

Ameliyat oldukça kolay meme dokusunda ki yağların alınması ile yapılan bir işlemdir. Bu işlem hastane ortamında yapılır. Ameliyat süresi 1,5 saat civarındadır. Ameliyat sonrasında jinekomasti atleti giyilmesi gerekebilir. 2 hasta süre ile hasta o bölgeye dikkat etmesi gerekir. Bu süre sonrasında büyük olmayan memeleri ile normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. 

Ameliyat çok başarılı geçer. Bu ameliyat sonrasında kas yapmış gibi bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca sarkan bir meme ile gezmekten çok daha iyi ve psikolojik olarak büyük bir rahatlık içerisine gireceğinizin hastalarımdan duyuyorum.

Bu Sayfa 2.599 kez Ziyaret Edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir